Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 04-08-2011, 10:28   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Wielkanoc w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Kocierz
Powoli zbliża się Wielkanoc, czyli czas wielkich porządków, sprzątania i stania cały dzień przy garach a potem jedzenia, zmywania i znów sprzątania. Niektórzy woleliby uniknąć tego całego rozgardiaszu, który jest związany ze świętami i spokojnie sobie odpocząć lub przyjść na gotowe. Mieszkańcy województwa małopolskiego mogą się udać do miejscowości Targanice, gdzie mieści się Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz.


Hotel Kocierz przygotował powiem 4-dniowy pakiet wielkanocny, od piątku do poniedziałku.
W piątek 22 kwietnia następuje przyjazd gości, powitanie z niespodzianką dla dzieci, obiadokolacja oraz relaks w hotelowym Centrum Spa, w którym jest basen, sauny oraz jacuzzi.
Sobota to śniadanie w formie bufetu, malowanie Pisanek Wielkanocnych, program animacyjny dla najmłodszych a dla dorosłych hotelowe spa, czyli basen, sauna i jacuzzi oraz obiadokolacja dla wszystkich.


Niedziela Wielkanocna zacznie się świątecznym śniadaniem, po którym nastąpi zabawa w terenie dla całej rodziny „w poszukiwaniu zaginionych jajek” a potem program animacyjny dla najmłodszych a dla dorosłym do wyboru basen, sauny oraz jacuzzi. Po obiadokolacji nastąpi zabawa taneczna w Clubie K2.W poniedziałek po śniadaniu formie bufetu goście mogą skorzystać z hotelowego spa a potem wyjechać.Koszt takiego pakietu to 650 zł os osoby lub 750 zł w przypadku apartamentu.
Za dziecko do 4 lat nic nie zapłacimy a za dzieci od 5 do 15 lat jedynie 50% pełnej ceny.
Dostawka dla dziecka od 15 lat wynosi 650 zł.


Zobacz Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz na mapieBeskidzka 206, Targanice
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
centrum kocierz, centrum konferencyjno, hotel kocierz, małopolska, małopolskie, targanice, wielkanoc, wielkanoc kocierz, wielkanoc targanice, wielkanoc wielkopolska, wypoczynkowe kocierz, święta

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.