Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi (https://www.globforum.pl/)
-   Uzdrowiska i kurorty (https://www.globforum.pl/uzdrowiska-i-kurorty/)
-   -   Trzy dni w Amber Baltic Hotel (https://www.globforum.pl/uzdrowiska-i-kurorty/2283-trzy-dni-w-amber-baltic-hotel.html)

nemeziss 03-14-2011 13:21

Trzy dni w Amber Baltic Hotel
 
Każdy, to ma czas, pieniądze i problemy ze zdrowiem a szczególnie z cukrzyca, może sobie zafundować trzy dni nad Bałtykiem w hotelu Amber Baltic, który mieści się w Międzyzdrojach nas samą plażą.


Znajdziemy tutaj pokoje z widokiem na morze lub Woliński Park Narodowy. Każdy pokój posiada telewizję satelitarną, mini-bar, bezprzewodowy internet oraz telefon. Obiekt posiada pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz specjalne piętro dla gości, którzy zdecydują się przyjechać ze zwierzętami.Jeżeli zdecydujemy się na ofertę „Nie tylko dla diabetyków” będziemy mogli korzystać z Wellness & SPA. Mamy zapewnione dwa noclegi ze śniadaniem, dwa razy lunch, dwie kolacje, gimnastykę relaksacyjną, gimnastykę wodną, HydroJet, inhalację tlenową oraz relaks w saunie i na basenie.Oferta ta obowiązuje od 1 stycznia do 22 kwietnia.
Za pokój jednoosobowy zapłacimy 736 zł, za dwuosobowy 648 zł od osoby a za apartament 888 zł.
Dziecko do 7 lat ma pobyt gratis, dziecko od 7 do 12 lat śpiące na dostawce 452 zł i tyle samo zapłacimy za dziecko w osobnym pokoju.


Zobacz Hotel Amber Baltic na mapie


REKLAMA


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.