Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 01-17-2021, 01:00   #1
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Postów: 2
Domyślnie Miejsce do Przeprowadzki?
Witam! Chciałbym zaczerpnąć informacji podróżujących szukam ciekawego miejsca na planecie nie interesują mnie wczasy czy zwiedzanie lecz zagubienie. Proszę o podawanie konkretnych miejsc wraz z informacją jaka zwierzyna występuje, klimat, ukształtowanie terenu? Interesuje mnie np: Bolama jak tam wygląda życie?

Oczekiwania:

1.Wysoka temperatura przez cały rok, ciepłe noce, dostęp do większego zbiornika wodnego w którym będą ryby, mile widziana zwierzyna byle nie węże jadowite,skorpiony, czy pająki, teren zielony bogaty w roślinny mile widziane góry, skały, lasy,

2.Bezludność lub niewielka liczba ludności a przynajmniej brak zainteresowania jakiegokolwiek rządu coś na zasadzie że jak już znajdę przemytnika i dostanę się to mam pewność że nikt mnie nie deportuje jak nie będę się wychylał mam na myśli coś takiego że jak gdybym np w polsce chciał pójść do lasu z siekierą pościnać kilka drzew i postawić sobie dom lub wykopać ziemiankę i tam zamieszkać to zaraz pojawi się problem czy w takiej Bolamie też by tak było czy jest tylko parę ludzi na krzyż i nikt im tam nie przeszkadza żyją z tego co sami upolują?
  Odpowiedź z Cytatem

stare 01-18-2021, 21:39   #2
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Postów: 2
Domyślnie
nikomu nie przychodzi nic do głowy przynajmniej coś podobnego do takiego miejsca


  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.