Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 01-24-2011, 16:05   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Obóz językowy na ferie
Jeśli chcecie, aby podczas ferii zimowych Wasze dzieci odpoczęły i jednocześnie zbytnio się nie rozleniwiły lub podszlifowały swój język angielski, to może je wysłać do Wisły w Beskidach na obóz z nauką angielskiego oraz z atrakcyjnym programem zimowym. Obóz jest dla dzieci od 8 do 12 lat oraz dla młodzieży od lat 13 do 17.


Grupy będą podzielone ze względu na stopień zaawansowania a zajęcia będą prowadzone w formie aktywnych warsztatów, podczas zabaw, gier i scenek rodzajowych, warsztatów czy zajęć multimedialnych.Ponadto uczestnicy wyjazdu zobaczą Muzeum Beskidzkie, Galerię u Niedźwiedzia, Muzeum Narciarstwa, Muzeum Spadochroniarstwa, Chatę Kocyana, Muzeum Turystyki, Muzeum z trofeami Adama Małysza, Skocznię imienia Adama Małysza oraz wezmą udział w rajdzie terenowym na orientację, dyskotekach w chacie Kolyba, karaoke, zawodach zjazdowych, grach i zabawach integracyjnych na śniegu, kuligu saniami oraz z wielu innych rozrywkach.Dzieci będą zakwaterowane w hotelu w Wiśle w pokojach 3-osobowych z łazienkami i dużym terenem rekreacyjnym.
Posiłki i napoje będą wydawane cztery razy dziennie.Koszt takiego tygodniowego wyjazdu to 990 zł. W cenie jest realizacja programu językowego i dodatkowego, wstępy do odwiedzanych obiektów, opieka kadry i instruktorów, wyżywienie, 6 noclegów, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 10 000 zł oraz całodobowa opieka lekarska.
Trzeba jednak dojechać we własnym zakresie lub dopłacić 150 zł do dojazdu kolonijnego z opiekunem z Rzeszowa, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Katowic lub Warszawy.Pierwszy turnus trwa od 30 stycznia do 5 lutego, drugi od 13 do 19 lutego a trzeci od 20 do 26 lutego.

Zobacz Wisłę na mapie

Wisla, slaskie
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
beskid, beskidy, ferie, góry, kurs językowy, obóz językowy, wisła, śląsk, śląskie

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.