Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 01-21-2011, 11:50   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Obóz Snowboardowy Smyk na Ferie
Jeżeli nie wiesz co zaproponować swojemu dziecku na ferie zimowe, a chcesz, żeby aktywnie spędziło wolny czas, możesz je zabrać do śląskiej Wisły w Beskidach na Obóz Snowboardowy Smyk.

Obóz ten skierowany jest do dzieci od 7 do 12 lat. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy według stopnia zaawansowania, czyli na grupę początkującą oraz taką, która miała już kontakt z deską.Grupa początkująca będzie się uczyć 4 godziny dziennie na płaskich stokach, bezpiecznych, przeznaczonych dla dzieci, wyposażonych w odpowiednie sprzęty do zabaw, w tym narciarska karuzela.
Grupa zaawansowana również spędzi 4 godziny dziennie na kilku wyciągach. Odbędzie się tutaj nauka jazdy freestyle, nauka ślizgów i skrętów, skoków oraz różnych trików.Ale zjeżdżanie na stokach nie będzie jedyną rozrywką dla dzieci. Udadzą się one także na wycieczkę "Odkrywamy Wisłę", podczas której dzieci odwiedzą Muzeum Beskidzkie, Galerię u Niedźwiedzia, Muzeum Narciarstwa, Muzeum Spadochroniarstwa, Chatę Kocyana, Muzeum Turystyki oraz pójdą na dyskoteki w chacie Kolyba, grilla, ognisko czy karaoke.Ponadto odbędą się wielkie zawody zjazdowe na czym się da, gry i zabawy integracyjne na śniegu, konkurs na najładniejszą i najciekawszą śnieżną budowlę, gry w ping-pong, gry planszowe, bieg z przeszkodami, wielki kulig saniami z góralską muzyką na żywo oraz psychotesty.Dzieci będą zakwaterowane w hotelu w Wiśle, z odużym terenem rekreacyjnym, chatą do zabawy, grillowiskiem w pokojach 3-osobowych z łazienkami i czterema posiłkami dziennie.Koszt ferii to 1190 zł od osoby. W cenie są zawarte karnety narciarskie, program szkoleniowy i dodatkowy, opieka kadry i instruktorów, wyżywienie 4 razy dziennie, 6 noclegów, ubezpieczenie NNW Signal Iduna oraz całodobową opiekę lekarską. Trzeba jednak doliczyc do tego koszty dojazdu oraz ewentualnego wypożyczenia sprzętu.Terminy turnusów są następujące:

30.01.2011 - 05.02.2011
06.02.2011 - 12.02.2011
13.02.2011 - 19.02.2011
20.02.2011 - 26.02.2011Rezerwacji można dokonać mailowo pod adresem: kontakt@kogis.pl


Zobacz Wisłę na mapie


Wisla, slaskie
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
beskidy, ferie, ferie zimowe, góry, obóz snowboardowy, smyk, snowboard, sporty zimowe, wisła, śląsk, śląske

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.