Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 01-20-2011, 13:45   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Ferie w Muzeum Fabryki Manufaktura
Już niedługo zaczną się ferie szkolne. W zależności od województwa mogą one rozpocząć się w ten piątek lub dopiero za miesiąc albo trwają już od poniedziałku. Dzieciaki mogą sobie odpocząć, ale po pewnym czasie pojawia się nuda, szczególnie gdy mieszka się w mieście.


Dlatego mieszkańcy Łodzi i okolic mogą skorzystać z oferty ferii w Muzeum Fabryki Manufaktura. Tutaj od 15 do 30 stycznia będzie trwała gra ekonomiczna „Podróże po Łodzi w czasie i w przestrzeni”. A zatem muzeum wystawia ogromną planszę przedstawiającą plan Łodzi z końca XIX wieku. Zadaniem graczy jest wykonywanie poleceń i rozwiązywanie zagadek związanych z historią i życiem miasta oraz jego znanymi mieszkańcami, a także odszukanie konkretnych miejsc na planie, informacji na wystawie czy podjęcie działań strategicznych a także wiele innych atrakcji.Zadania wykonuje się w zespołach kilkuosobowych a każdy zawodnik otrzymuje zadania do wykonania, jednak to zwycięska grupa dostaje nagrodę, a więc ważna jest kooperacja wszystkich członków grupy.Aby wziąć udział w takich feriach trzeba się umówić telefonicznie pod numerem – (0 42) 664 92 93 lub mailowo muzeum@manufaktura.com a na miejscu wykupić jedynie biletu wstępu na ekspozycję.Zwycięska grupa stanie się współudziałowcami imperium Poznańskiego a wszyscy jej członkowie otrzymają reprinty akcji przemysłowca.Muzeum jest czynne od wtorku do niedzieli od 9 do 19 oraz w soboty i niedziele od 11 do 19.
Bilet wstępu do całego muzeum wynosi 6 zł a ulgowy 4 zł. Bilety na dolną sale kosztują odpowiednio 4 zł i 3 zł a na górną salę 3 zł oraz 2 zł.Zobacz Muzeum Fabryki Manufaktura na mapieDrewnowska 58, Lodz
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ferie, manufaktura, muzeum, muzeum fabryki, łódzkie, łódź

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.