Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 09-10-2010, 10:05   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Wycieczka do Disneylandu
Jeżeli interesuje kogoś zorganizowana wycieczka do francuskich parków rozrywki, takich jak Disneyland, Park Asterixa czy Park Miniatur, to może skorzystać z oferty biura podróży Fostertravel i wyjechać autokarem prze Belgię do Francji.
Wyjazd ma miejsce 15 września z Warszawy a powrót jest planowany na 21 września. Koszt wycieczki dla jednej osoby to 905 zł.
Po wyjeździe z Polski i przyjeździe do Belgii planowana jest wizyta w średniowiecznej Brugii zwanej Flamandzką Wenecją, w której można podziwiać stylowe kamieniczki Starego Miasta czy udać się w rejs kanałami miasta. Następnie po przyjeździe do Paryża zwiedzi się takie miejsca jak La Cité, Wyspę Św. Ludwika, Katedrę Notre Dame, Świętą Kaplica i Conciergerie oraz Dzielnicę Łacińską ze słynną Sorboną i Panteonem.Na trzeci oraz czwarty dzień planowana jest wizyta w Disneylandzie a w nim takie atrakcje jak: Discoveryland, Frontierland, Big Thunder Mountain, Adventureland, Fantasyland oraz wiele innych atrakcji, o których możemy poczytać tutaj: Disneyland w ParyżuJeżeli ktoś ma ochotę, to czwartego dnia pobytu zamiast parku Disneyland może odwiedzić Walt Disney Studios, czyli miasteczko filmów, w którym można zobaczyć makiety z planów filmowych, filmowe ulice, modele samochodów, pokazy kaskaderskie, pościgi samochodowe, strzelaniny z filmów, trzęsienia ziemi oraz inne ekscytujące sceny.Piątego dnia wycieczka udaje się do podparyskiego parku rozrywki Francja w Miniaturze, w której znajdziemy najważniejsze francuskie budowle w miniaturowej wersji oraz takie atrakcje dla dzieci jak 9 -metrową zjeżdżalnię, karuzele, wieżę obserwacyjną czy ściankę wspinaczkową.Szóstego dnia pojedziemy do podparyskiego parku rozrywki Astérix, w którym rządzą znani Galowie, jak Asterix i Obelisk. Zobaczymy tutaj spektakle i pokazy tresury zwierząt, statek La Galere i kolejkę Goudurix oraz przejedziemy się największą drewnianą kolejką górską Europy.Siódmego dnia nastąpi powrót do kraju.Koszt wyjazdu to 905 zł od osoby. Ci, którzy wykupią pakiet biletów wstępu, będą mogli wjechać na 3 poziom Wieży Eiffla za darmo. W cenie są noclegi, śniadania, przejazd autokarem z klimatyzacją i toaletą, ubezpieczenie KL, NNW i bagaż TU Signal Iduna;oraz opieka pilota – przewodnika. Cztery kolacje można dokupić za 220 zł od osoby.
Goście będą zakwaterowani w pokojach 2-osobowych, takich jak Premiere Classe, Ibis oraz Kyriad.Będziemy musieli dodatkowo zapłacić za bilety wstępu. Koszt wszystkich biletów, czyli do parków Disneyland, Walt Disney Studios, Asterix, Francja w Miniaturze i ewentualnie rejs po Sekwanie wynosi 785 zł od osoby lub 685 w wypadku młodzieży do lat 17.

Zobacz Paryż na mapie

Paris, France
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
asterix, disneyland, europa, francja, park miniatur, paryż, wycieczka do disneylandu, wycieczka do paryża

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.