Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 02-16-2010, 11:55   #1
Senior Member
 
Avatar pipi
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Postów: 271
Domyślnie Rabkoland
Polecam wspaniałe miejsce na spędzenie fajnego dnia z rodziną . To Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland znajdujący się w Rabce- Zdroju .
To miejsce to swoisty Disneyland. Trwa tu istne zabawowe szaleństwo . Całe rodziny kręcą się na karuzelach , jeżdżą na autoskuterach , śmieją się do rozpuku odwiedzając komnaty z krzywymi lustrami . To oczywiście tylko zalążek tego co możemy tam przeżyć .
To nie jest zwykłe wesołe miasteczko wyposażone w kilka karuzel . Rabkoland to nadzwyczajny park rozrywki z niezliczoną ilością atrakcji .

Skorzystać możecie między innymi z

- przejażdżek jeepami i limuzynami
- toru minigokartów gdzie pojeździć można Formułą 1 , która emituje prawdziwe rajdowe odgłosy
- suchych basenów
- przeróżnych labiryntów
- przejażdżki pociągiem pośród drzew , sztucznych palm i zwierząt afrykańskich , których odgłosów można posłuchać po naciśnięciu przycisków


W Rabkolandzie jedną z największych atrakcji jest Muzeum Orderu Uśmiechu – jedyne takie na całym świecie .

Odwiedzić koniecznie trzeba także Muzeum Rekordów i Osobliwości w którym zobaczycie np. największy długopis świata , w dodatku piszący i wiele przeróżnych ciekawostek .

Rabkoland to także mnóstwo imprez . Niektóre z nich to

Mistrzostwa w dmuchaniu balona z gumy do żucia

Mistrzostwa w dojeniu sztucznej krowy

Mistrzostwa w jeździe na muszlach klozetowych

To wszystko zapewnia mnóstwo zabawy i przede wszystkim śmiechu . W ostatniej wymienionej imprezie możesz nawet zdobyć prawo jazdy na klozet .

To fantastyczne centrum śmiechu i zabawy posiada oczywiście także wiele lodziarni , punktów gastronomicznych gdzie dobrze zjesz oraz kiosków z pamiątkami .
Całość jest ogrodzona , utrzymywana w czystości. Alejki Rabkolandu są wybrukowane a wokoło kwitnie mnóstwo zieleni i kwiatów . Gościnność pracujących tu osób także jest dużym plusem .Wrażenia z takiej rodzinnej wyprawy na pewno będą super i długo wszyscy będą o niej pamiętać, także ci najmłodsi.
  Odpowiedź z Cytatem

stare 07-02-2017, 21:51   #2
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Postów: 69
Domyślnie
Świetne miejsce! Byliśmy w tym roku i szkoda, że nie chciało nam się ich odwiedzić wcześniej. Naprawdę ogrom świetnych atrakcji, karuzele, teatry, ruchome figury, dzieci nie mogą się tam nudzić. No i... ceny są bardzo dobre, co miło nas zaskoczyło


  Odpowiedź z Cytatem

stare 08-19-2017, 22:17   #3
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Postów: 15
Domyślnie
To racja, też mogę polecić, z Krakowa, czyli w naszym przypadku, nie było daleko, więc czemu nie? I bawiliśmy się, a zwłaszcza dzieci oczywiście, świetnie. Ceny są bardzo ok, samo miejsce z tego co słyszałam fajnie się rozwija. kilka parków rozrywki w życiu odwiedziliśmy i jak na razie rabkoland to nr 1


  Odpowiedź z Cytatem

stare 08-23-2017, 10:55   #4
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Postów: 3
Domyślnie
Byłem tam właśnie ok 2010 roku i moim zdaniem była tragedia, ale tylko ze względu na to, że było stosunkowo dużo osób i mało atrakcji. Nie wiem jak jest teraz, ale będę planować się tam wybrać w najbliższym czasie. Mieszkam w Katowicach i bliżej mam Legendię w Chorzowie. Tam jest świetnie. Mam nadzieję, że Rabka też zainwestowała w atrakcję bo przecież to był swego czasu jeden z najbardziej rozpowszechnionych parków rozrywki w Polsce!


  Odpowiedź z Cytatem

stare 09-22-2017, 19:24   #5
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Postów: 14
Domyślnie
Rewelacja! Byłam tam lata, lata temu jeszcze jako mała dziewczynka. W tym roku zawitałam ponownie. Dużo ciekawych atrakcji, można spokojnie zaplanować tam cały dzień. Polecam wszystkim, nie tylko rodzinom z dziećmi.


  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
rabkoland, z dziećmi, z rodziną, zabawa

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.