Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi (https://www.globforum.pl/)
-   Jazda konna (https://www.globforum.pl/jazda-konna/)
-   -   Ośrodek Rekreacji Konnej w Myslęcinku (https://www.globforum.pl/jazda-konna/731-o-rodek-rekreacji-konnej-w-myslecinku.html)

nemeziss 04-06-2010 08:54

Ośrodek Rekreacji Konnej w Myslęcinku
 
W Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” w Bydgoszczy znajduje się Ośrodek Rekreacji Konnej oraz Jeździecki Klub Sportowy. Wspaniałe walory krajobrazowe miejsca dają możliwość rozkoszowania się w pełni nie tylko nauka jazdy konnej, ale także zawodami konnymi czy w powożeniu zaprzęgami.


Na terenie ośrodka znajduje się hipodrom, padoki, stajnie z boksami dla 50 koni, powozownia oraz dwie kryte ujeżdżalnie. Jest tu także pensjonat dla koni prywatnych, a zatem osoby, które pragną mieć konia, ale nie mają miejsca, w którym mogłyby go trzymać, mogą zostawić swoje zwierzę w Myślęcinku pod opieką fachowców.


Ośrodek Rekreacji Konnej ma w swojej ofercie terapię konną, która ma pomóc przełamywać lęki, uczyć rozluźniania mięśni i przyspieszać powrót do zdrowia, naukę jazdy konnej dla początkujących i tych, którzy maja już jakieś pojęcie o tym (to oferta skierowana zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych) i oprowadzanie, czyli przejażdżkę na koniu pod okiem instruktora, który trzyma uzdę.
Ale to nie wszystko. W ośrodku można także zorganizować urodziny bądź imieniny, podczas których mamy zapewnione między innymi przejażdżki konne, bryczką oraz ognisko. Co więcej można tutaj także wynająć elegancki land i wykorzystać to miejsce na ślub czy wesele.


Ośrodek Nauki Jazdy Konnej jest czynny od wtorku do piątku od 15 do 19, a w soboty i niedziele od 10 do 13.
Koszt godziny indywidualnej lekcji jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych to 50 zł. Tyle samo zapłacimy za trening sportowy w ujeżdżaniu i skokach oraz za wyjazd w terenie z instruktorem.
Za godzinę przejażdżki 4-osobową bryczką po terenie parku zapłacimy 150 zł i tyle samo za 10-osobowy kulig oraz 1-dniowy rajd konny. Natomiast jeżeli chcemy uczestniczyć w rajdzie, ale ujeżdżać własnego konia to zapłacimy 50 zł.
Terapeutyczna jazda na koniu kosztuje 20 zł za pół godziny.
Jeżeli planujemy na terenie ośrodka zorganizować ślub to za jego wynajęcie zapłacimy 800 zł za 3 godziny i 200 zł od każdej następnej godziny.


Zobacz Ośrodek Rekreacji Konnej na mapieREKLAMA


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.