Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 03-18-2010, 14:44   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Klub Jeździecki "Goniec"
Miłośnicy jazdy konnej z województwa lubelskiego i nie tylko mogą skorzystać z oferty klubu jeździeckiego „Goniec” mieszczącego się w Kaniwoli koło Lublina. Podczas wakacji klub organizuje wiele zawodów jeździeckich oraz imprez okolicznościowych a tradycją już się stało coroczne ognisko organizowane ostatniego dnia zawodów, kiedy wszyscy goście pieką prosiaka.


Klub powstał w 1997 roku a już 3 lata później koń Matador, będący chlubą tego ośrodka jeździeckiego, zdobył Mistrzostwo województwa lubelskiego. „Goniec” posiada siedem koni, które czynnie uczestniczą w zawodach sportowych, a także wiele innych przygotowanych do nauki jazdy konnej, klacze oraz źrebaki. Niestety, tylko w okresie wakacji w tym miejscu odbywa się nauka jazdy konnej, ale za to nie przeszkadzają wówczas żadne warunki atmosferyczne, ponieważ obiekt posiada krytą ujeżdżalnię. A jeśli pogoda dopisuje można wyjeżdżać w teren, między innymi w okolice jeziora Piaseczno, Rogóźno a także w inne wspaniałe okolice tego pojezierza.


„Gonitwa” oferuje także pensjonat dla koni, boksy, pastwiska oraz wybiegi a także 24 godzinną opiekę weterynaryjną.
Zatem każdego, kto pragnie nauczyć się jazdy konnej lub wziąć udział w zawodach jeździeckich, nie powinno latem zabraknąć w Kaniwioli.


Zobacz Kaniwolę na mapie21-113 Piaseczno, Kaniwola, lubelskie
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
goniec, jazda konna, kaniwola, klub jeździecki, konie, lubelskie, piaseczno

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.