Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 04-18-2011, 10:11   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Stadnina Koni Fiord
We wsi Młodzikowo w Wielkopolsce, która jest jedną z najstarszych osad w tym województwie i ulokowana ona jest na prawym brzegu rzeki Warty, a więc posiada wspaniałe walory turystyczno-krajoznawcze oraz piękny naturalny krajobraz i ekologicznie czyste środowisko. Znajdziemy tutaj Stadninę Koni Fiord, która oferuje nam wiele atrakcji związanych z końmi.W tym miejscu organizowane są zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody, w ujeżdżeniu i powożeniu zaprzęgami konnymi, ale można tutaj udać się również na wczasy w siodle.
Ponadto odbywają się tutaj pikniki, kuligi, jazdy bryczką i ogniska czy nauka powożenia zaprzęgami.Przepiękne okoliczne tereny sprzyjają nie tylko konnym, ale również pieszym i rowerowym wędrówkom. Letnicy spragnieni aktywnego wypoczynku i ciszy mogą powędkować.
Gospodarstwo zapewnia wyżywienie, miłą atmosferę i konkurencyjne ceny.Stadnina Fiord jest dobrym miejscem dla osób, które potrafią jeździć konni i chcą poobcować z tymi wspaniałymi zwierzętami, jak też dla tych, które jeszcze nigdy wcześniej nie miały kontaktu z siodłem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno starsi, jak i młodsi, ponieważ stadnina posiada zróżnicowane konie pod względem gabarytów jeźdźców jak i ich umiejętności, a więc znajdziemy tutaj kuce szetlandzkie, kuce sportowe, fiordy, koniki polskie, konie wielkopolskie, szlachetnej półkrwi, małopolskie i pełnej krwi angielskiej.Można tutaj także wysłać latem dzieci i młodzież na tygodniowe obozy jeździeckie, w których zawarte są takie elementy jak: 2,5 godziny jazdy dziennie, dzień wypełniony opieką nad końmi, zajęciami stajennymi i teorią jazdy, trzy posiłki dziennie, zakwaterowanie w uroczym dworze w pokojach 3, 4, 5-osobowych, ubezpieczenie oraz fachową opiekę.Za pół godziny lonży zapłacimy 25 zł.
Godzina jazdy na maneżu oraz godzina jazdy w terenie kosztują po 25 zł.
15-minutowe oprowadzanie na kucykach kosztuje 10 zł.
Za godzinę jazdy bryczką zapłacimy 50 zł a za jazdę wozem 70 zł.
Urządzenie ogniska kosztuje 40 zł.
Za nocleg zapłacimy 40 zł od osoby.
Zobacz Młodzikowo na mapieMlodzikowo, wielkopolskie
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fiord, jazda konna, konie, młodzikowo, stadnia koni fiord, stadnina koni, wielkopolska, wielkopolskie

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.