Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 03-21-2011, 14:04   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Stajnia „Pod Żelazną Podkową”
Dolina Charlotty w Strzelinku na Pomorzu to nie tylko idealne miejsce na wypoczynek i nocleg, ale także miejsce, gdzie można popróbować jazdy konnej czy przyjrzeć się bliżej tym zwierzętom.

W miejscu Dolina Charlotty znajduje się stajnia „Pod Żelazną Podkową” i można tutaj skorzystać z takich atrakcji jak przejażdżki bryczkami, nauka jazdy konnej na lonży lub maneżu, a zaawansowani jeźdźcy mogą udać się na wycieczki konne po okolicy.Ponadto można tutaj zabrać dzieci, aby zobaczyły zwierzyniec, w którym mieszkają kozy, osły, sarny, daniele, dziki, wietnamska świnia, szkocka krowa oraz wielbłąd Stanisław.Jeżeli chcemy skorzystać ze stajni w Dolinie Charlotty to za półgodziny spacer z koniem oraz za padok lub teren zapłacimy 25 zł od osoby a za jazdę na lonży 30 zł.
Godzina padoku lub terenu kosztuje po 40 zł.
Za półgodzinną jazdę bryczką zapłacimy 40 zł a za godzinną 80 zł.
Jazda na wielbłądzie kosztuje 20 zł.
W lipcu i sierpnia każda atrakcja jest droższa o 5 zł.Jeżeli zdecydujemy się na jednodniowe rajdy konne z Doliny do Swołowa to wyruszymy o godzinie 8 a o 11 dojedziemy do Swołowa. Zwiedzimy tam Muzealną Zagrodę Albrechta w Swołowie. Zjemy tutaj dwudaniowy obiad, z ciastem i kawą a powrócimy do Doliny około godziny 16.


Koszt rajdu to 200 zł od osoby, jeśli zdecydujemy się jechać konno lub 150 zł od osoby, jeśli będziemy podróżować bryczka.Zobacz Strzelinko na mapie


Strzelinko
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dolina charlotty, jazda konna, konie, pod żelazną podkową, pomorze, rajdy konne, stajnia, strzelinko, słupsk

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.