Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 11-29-2010, 16:09   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Stajnia Pod Dębami
W Inwałdzie na południu Polski, czyli niewielkiej miejscowości w województwie małopolskim znajduje się Stajnia pod Dębami. Można tutaj w atrakcyjny sposób spędzić czas, mając kontakt z naturą oraz zwierzętami a konkretnie z końmi.


Dzięki tej stadninie można udać się na przejażdżki konne po polach i lasach, aby obcować z przyrodą oraz samym koniem. Kto tego jeszcze nie doświadczył ,ten nie wie, co to za uczucie, ale miłośnicy koni wiedzą, że nie można niczego porównać do jazdy konno.Kto jeszcze nie próbował jazdy konnej może skorzystać ze szkółki jazdy konnej, która mieści się przy Stajni pod Dębami. Można tutaj poznać takie rzeczy jak: ujeżdżenie, skoki, jazda w terenie, woltyżerka czy jazda zaprzęgiem.
Za godzinę jazdy na ujeżdżalni zapłacimy 30 zł, za jazdę w terenie 50 zł. Godzina nauki powożenia kosztuje 60 zł i tyle samo godzinna przejażdżka bryczką.Ponadto jeżeli chcielibyśmy uświetnić swój lub najbliższych ślub, kulig bądź inną uroczystość, to można od stajni wynająć cztery bryczki oraz troje sań w okresie zimowym.Warto także być w pobliżu stadniny podczas świąt państwowych i patriotycznych uroczystości, jak między innymi wymarsz I kadrowej, święto konstytucji 3. maja, święto Niepodległości czy innych rocznic związanych z orężem polskim, ponieważ przy stajni stacjonuje I szwadron 21 pułku Ułanów Nadwiślańskich i bierze on udział w okolicznościowych defiladach.Ponadto stajnia posiada pensjonat dla koni wyposażony w dziesięć boksów.
Znajdziemy tutaj także ujeżdżalnie krytą i otwartą oraz dróżki i ścieżki idealne do jazdy w terenie.


Zobacz Stajnię pod Dębami na mapie
Graniczna, Inwald
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
inwałd, jazda konna, jeździectwo, konie, małopolska, małopolskie, stadnina, stajnia pod dębami

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.