Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 07-26-2010, 10:58   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Stadnina Koni w Kurozwękach
Jeżeli ktoś kocha konie i jednocześnie wybiera się na wakacje na Wyżynę Krakowsko-Częstochowską to może udać się przy okazji do Zespołu Pałacowego w Kurozwękach, w którego granicach mieści się stadnina koni i można tutaj nauczyć się podstaw jazdy konnej, szkolić umiejętności pod okiem instruktora oraz oddać się beztroskiej jeździe podczas rajdu konnego.W stadninie Koni w Kurozwękach można skorzystać z jazdy konnej dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Jedna godzina lekcji, na która składa się 45 minut jazdy i 15 minut siodłania kosztuje 30 zł, przy grupie minimum 3- i maksymalnie 10-osobowej.


Rajdy konne dla grup średnio zaawansowanych i zaawansowanych kosztują 80 zł w przypadku rajdu 3-godzinnego i 130 zł, jeśli chcemy się udać na rajd 5- godzinny. Musimy przy tym pamiętać, że trzeba uzbierać grupę minimum 3 i maksymalnie 10 osób.
Z kolei karnet 10 godzinny z dwiema godzinami gratis w szkółce jeździeckiej, która oferuje naukę od postaw kosztuje 300 zł od osoby.

Grupy zaawansowanych jeźdźców mogą skorzystać z Jazd Nocnych „Mocna adrenalina”, które kosztują 90 zł za 3 godziny i 140 zł za 5 godzin rajdu.


Dzieci także nie będą się nudzić w stadninie w Kurozwękach, ponieważ mogą skorzystać z przejażdżki kucykiem lub koniem w kółeczku za 3 zł, bądź przejechać się osiołkiem w kółeczku za 3 zł.
Zobacz Kurozwęki na mapie
Kurozweki, swietokrzyskie
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
jazda konna, konie, kurozwęki, rajd konny, świętokrzyskie

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.