Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 11-08-2010, 10:10   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Gdzie mieszkają najpiękniejsi ludzie
Niektórym z nas wycieczki za granicę kojarzą się bardziej z poznawaniem nowych osób niż z podziwianiem zabytków danego kraju. Wszyscy wola popatrzeć sobie na coś pięknego, więc wybierają kraje, w którym można poderwać ładne dziewczyny lub przystojnych mężczyzn. A zatem gdzie najlepiej się udać, aby spotkać pięknych ludzi?





  • Trzeba wyjechać dość daleko, bo aż do Brazylii. Tam mieszkają nie tylko piękni ludzie, ale to raj dla wszystkich kochających zabawę, ponieważ to kraj głośnej muzyki, tańca oraz niekończących się plaż. A do tego wszyscy mieszkańcy przepełnieni są erotyzmem. Jak na podryw, to tylko tam!

  • Wiele osób pociąga także uroda Szwedów, którzy są wysokimi blondynami o niebieskich oczach. Kto gustuje w blondynkach, powinien odwiedzić naszych sąsiadów z północy.

  • Także Hindusi ze swoimi śniadymi cerami uchodzą za pociągających. A czarnowłose, drobne Hinduski o pełnych kształtach i egzotycznej urodzie to prawdziwe piękności.

  • Oczywiście także Polki są jednymi z najpiękniejszych na świecie, więc można czasami pojeździć po prostu po swoim kraju w poszukiwaniu piękności.

  • Także w Wielkiej Brytanii znajdziemy ślicznych ludzi. Może nie tyle samych Anglików, co osoby innej narodowości, które posiadają egzotyczną urodę. W końcu Wielka Brytania to prawdziwa mieszkanka wielu kultur i narodowości.

  • Nie tylko Brazylijczycy, ale także mieszkańcy innych krajów Ameryki Południowej uchodzą za atrakcyjnych. Także w Wenezueli zobaczymy osoby o hiszpańskim typie urody, które ponadto są zawsze uśmiechnięci i do tego przyjacielscy.

  • Z mieszkańców słowiańskich krajów na uwagę zasługują Rosjanie i Rosjanki. Rosjanie są wysocy i postawni a Rosjanki posiadają kobiece kształty i smukła sylwetkę. Nie ma co się więc dziwić, że brylują na największych pokazach mody.

  • Także nasi sąsiedzi z Czech są urodziwi. Nie powinno to także dziwić. W końcu nie tylko nasze języki są do siebie podobne.

  • Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych również zasłużyli na znalezienie się w tym zestawieniu. W tym kraju panuje prawdziwa mieszanka narodowości, co skutkuje egzotycznymi typami urody i pięknymi ludźmi.

  • Oczywiście ponętne osoby znajdziemy także we Włoszech, a zatem osoby szukające partnera z temperamentem, powinny tam wybrać się na wycieczkę.




  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
brazylia, czechy, holandia, indie, najpiękniejsi ludzie, piekni ludzie, polska, rosja, stany zjednoczone, szwecja, wenezuela, wielka brytania, włochy

Narzędzia wątku




Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.