Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 04-01-2010, 10:59   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Akademia Golfa w Myślęcinku
W Bydgoszczy na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku znajduje się działające od 2005 roku Całoroczne Centrum Sportowo-Rekreacyjne. Na jego terenie funkcjonuje między innymi Akademia Golfa, czyli jest to idealne miejsce dla miłośników tego sportu. Ponadto myślęciński obiekt okrzyknięto najpiękniej położonym polem do gry w golfa w Polsce.


W 2005 roku Akademia dysponowała jedynie platforma strzelniczą diving reange oraz 18- dołkowym polem do gry w minigolfa. Rok później wybudowano profesjonalne pole golfowe z*9 dołkami (wśród nich są dwa dołki specjalne, zdobywane w „pięciu krokach”, które spełniają międzynarodowe standardy) i rozległymi fairwayami, które pokryto specjalną trawą kładzioną z rolki.
Aby rozegrać profesjonalny mecz, należy przejść pole w Myślęcinku dwa razy, czyli trzeba pokonać 18 dołków w tym 4 specjalne.


Akademia Golfa może być zatem idealnym rozwiązaniem zarówno dla tych, którzy pragną nauczyć się gry w golfa (można ćwiczyć strzały na polu do gry w minigolfa) oraz dla wprawionych już graczy, którzy mogą rozegrać mecze na profesjonalnym polu golfowym.

Akademia Golfa w Myślęcinku czynna jest jedynie w niedziele od godziny 10 do ostatniego klienta, ale można się indywidualnie umówić na dogodny dla nas termin.
Za korzystanie z pola golfowego zapłacimy 40 zł a za minigolfa 15 zł (osoby poniżej 15 roku życia tylko 10 zł).
Na terenie obiektu funkcjonuje także wypożyczalnia sprzętu do gry w golfa. Za 5 zł wypożyczymy kij a za 10 zł 40 piłek golfowych.Zobacz Akademię Golfa na mapieGDANSKA 173-175, 85-674 BYDGOSZCZ
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
akademia golfa, bydgoszcz, golf, kujawsko-pomorskie, myślęcinek, park rozrywki

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.