Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi (https://www.globforum.pl/)
-   Inne formy aktywnego wypoczynku (https://www.globforum.pl/inne-formy-aktywnego-wypoczynku/)
-   -   Akademia Golfa w Myślęcinku (https://www.globforum.pl/inne-formy-aktywnego-wypoczynku/696-akademia-golfa-w-my-lecinku.html)

nemeziss 04-01-2010 10:59

Akademia Golfa w Myślęcinku
 
W Bydgoszczy na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku znajduje się działające od 2005 roku Całoroczne Centrum Sportowo-Rekreacyjne. Na jego terenie funkcjonuje między innymi Akademia Golfa, czyli jest to idealne miejsce dla miłośników tego sportu. Ponadto myślęciński obiekt okrzyknięto najpiękniej położonym polem do gry w golfa w Polsce.


W 2005 roku Akademia dysponowała jedynie platforma strzelniczą diving reange oraz 18- dołkowym polem do gry w minigolfa. Rok później wybudowano profesjonalne pole golfowe z*9 dołkami (wśród nich są dwa dołki specjalne, zdobywane w „pięciu krokach”, które spełniają międzynarodowe standardy) i rozległymi fairwayami, które pokryto specjalną trawą kładzioną z rolki.
Aby rozegrać profesjonalny mecz, należy przejść pole w Myślęcinku dwa razy, czyli trzeba pokonać 18 dołków w tym 4 specjalne.


Akademia Golfa może być zatem idealnym rozwiązaniem zarówno dla tych, którzy pragną nauczyć się gry w golfa (można ćwiczyć strzały na polu do gry w minigolfa) oraz dla wprawionych już graczy, którzy mogą rozegrać mecze na profesjonalnym polu golfowym.

Akademia Golfa w Myślęcinku czynna jest jedynie w niedziele od godziny 10 do ostatniego klienta, ale można się indywidualnie umówić na dogodny dla nas termin.
Za korzystanie z pola golfowego zapłacimy 40 zł a za minigolfa 15 zł (osoby poniżej 15 roku życia tylko 10 zł).
Na terenie obiektu funkcjonuje także wypożyczalnia sprzętu do gry w golfa. Za 5 zł wypożyczymy kij a za 10 zł 40 piłek golfowych.Zobacz Akademię Golfa na mapieREKLAMA


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.