Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 01-19-2012, 13:15   #1
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Postów: 7
Domyślnie Podhale
Post piszę nie tyle w celu przedstawienia uroku Podhala i zimowej stolicy Polski za jaką uważam Zakopane, ale bardziej w celach informacyjnych co do ciekawej bazy noclegowej. Nie cierpię wyjazdów zorganizowanych oraz cenię sobie prywatność. Nie jestem przywiązana tylko do gór i praktycznie jak mam możliwości czasowe to w mniejszym gronie rodzinnym lub większym razem ze znajomymi ruszamy w Polskę. Raz są to góry, raz morze lub inny zakątek Polski. Nie mniej w przypadku Podhala znaleźliśmy ostatnio ciekawą bazę wypadową z Zakopcu. Jest możliwość wynajmu w pełni wyposażonego domku, z naprawdę dobrymi warunkami lokalowymi i bardzo atrakcyjną lokalizacją. Wszelkie informacje możecie znaleźć na stronie dotyczącej tego urokliwego Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się. Nocleg w takim miejscu pozwala na zachowanie praktycznie całkowitej prywatności, co dla naszej grupy nie ukrywam jest o tyle istotne, że wielokrotnie potrafimy się szykować na wypad i o 4 nad ranem, a wiadomo jak to działa na współlokatorów zza ściany, w przypadku wynajmu pojedynczej kwatery, gdy na przykład nasz kochany sąsiad wrócił o 2 z zakrapianej imprezy (jak i odwrotnie, planowana pobudka na 4, a tu o 2 wraca sąsiad umilając nam nocną ciszę "przepięknym" śpiewem przerywanym pijacką czkawką )
  Odpowiedź z Cytatem

stare 01-19-2012, 16:42   #2
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Skąd: Warszawa
Postów: 30
Domyślnie
Anka dzięki za Twoją opinię. Sama często jeżdżę w góry i może skorzystam!
Pozdrawiam


  Odpowiedź z Cytatem

stare 02-03-2012, 14:22   #3
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Postów: 6
Domyślnie
Może przydać się wszystkim forumowiczom,którzy w najbliższym czasie planują podróż w góry. Zapraszam także do Hotelu Orlik,szczególnie teraz kiedy zbliżają się Walentynki. To szansa na romantyczny weekend tylko we dwoje.


  Odpowiedź z Cytatem

stare 05-16-2012, 20:10   #4
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2012
Postów: 10
Domyślnie
Tatry i Podhale to region w południowo-wschodniej Polsce, który słynie głównie z tego, że obejmuje najwyższe polskie góry wraz z najwyższym szczytem kraju, którym są Rysy (2503 m n.p.m.). Poza szczytami, znajduje się tu również najważniejsze miasto polskich gór, czyli Zakopane oraz wiele mniejszych, bardzo popularnych, klimatycznych miejscowości.

Ze względu na swoje położenie, Tatry i Podhale są jednym z chłodniejszych obszarów Polski. Charakterystyczny, górski klimat pozwala jednak na rozwój rzadkich gatunków flory i występowanie dzikich zwierząt. Wiele miejsc pozostaje tu nietkniętych przez człowieka, a dzikość terenów zwiększa ich atrakcyjność turystyczną.

Pozdrawiam.


  Odpowiedź z Cytatem

stare 06-04-2012, 12:28   #5
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Postów: 2
Thumbs up portale info
ja swoją droga polecam koszyk portali noclegowych baltykinfo.pl, sudetyinfo.pl, bieszczady, pieniny, beskidy suwalszczyzna, jezioramazurskieinfo, jak widzicie jest jakaś jedna firma która zajęła się prowadzeniem bazy noclegów. Wiem jest sporo baz ale te są z jednego pakietu to raz a po drugie nie ma reklam, które zaśmiecają wizje no i wszystkie portale maja podobną grafikę i łatwo się po nich poruszać. Dla mnie fajna sprawa, ostatnio z niego skorzystałem wybierając się w Bieszczady. W zasadzie będąc na tym portalu można znaleć coś do spania, do jedzenia no i jakieś atrakcję, wszystko pod ręką


  Odpowiedź z Cytatem

stare 06-06-2012, 16:07   #6
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2011
Postów: 68
Domyślnie
Ja bardzo lubie góry, a w szczególności Tatry stad też zapraszam do nas
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się gdzie na każdego czeka relaks oraz moc atrakcji.


  Odpowiedź z Cytatem

stare 09-27-2012, 11:49   #7
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Postów: 4
Domyślnie
Ja polecam, Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się Korzystam wiele lat i jestem zadowolony.


__________________
Zapraszam na mojego Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się Krzysztof
  Odpowiedź z Cytatem

stare 10-12-2012, 20:27   #8
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2011
Postów: 68
Domyślnie
Teraz u nas mamy bardzo fajne promocje na nocleg,warto sprawdzić samemu Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się


  Odpowiedź z Cytatem

stare 04-27-2017, 23:56   #9
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Postów: 69
Domyślnie
Dla wszystkich szukających noclegu na Podhalu, koniecznie spójrzcie tutaj: Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się - mój nr 1 jeśli chodzi o szukanie noclegów, w całej Polsce, zawsze znajdę coś dobrego i na moją kieszeń!


  Odpowiedź z Cytatem

stare 06-23-2017, 10:08   #10
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Postów: 36
Domyślnie
Ja polecam również Beskid Śląski, który także należy do pięknych i gdzie nikt nie będzie się nudził. sam nocleg bez problemu znajdziecie w naszych komfortowych apartamentach w Wiśle.


__________________
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
domek na podhalu, ferie, nocleg, wakacje, zakopane

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.