Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 03-11-2011, 10:40   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Najbardziej śmierdzące miejsca
Zwykle chcemy wyjeżdżać w miejsca, w których są wspaniałe zabytki, jest co robić lub tam, gdzie jest ciepło i można cały dzień wylegiwać się na plaży.
Staramy się raczej unikać miejsc zatłoczonych, nieatrakcyjnych, nudnych i przede wszystkim brudnych oraz nieprzyjemnie pachnących.  • Wiele osób marzy o wyjeździe na Wyspy Karaibskie a Cancun jest jednym z najpopularniejszych miejsc w tym regionie. Ten meksykański kurort słynie ze wspaniałych słonecznych plaż oraz dobrych klubów, jednak tutaj w strefie hotelowej z kanalizacji wydobywają się odrażające zapachy.

  • Nowa Zelandia niektórym jawi się jako ziemia obiecana. Ciepłe powietrze, ocean i dziewicze krajobrazy, to właśnie ten kraj. Tutaj nad jeziorem Rotorua znajdziemy ośrodek kultury rdzennych mieszkańców wyspy, czyli Maorysów oraz cudowne gorące źródła, jednak wody siarkowe, które się tutaj znajdują sprawiają, że wspaniały krajobraz najlepiej jest podziwiać, mając maski na twarzy. W przeciwnym razie będziemy się dusić zapachem siarkowodoru, czyli zgniłych jaj.

  • Włoska Wenecja uchodzi za jedno z najbardziej romantycznych miejsca na świecie. Wiele osób marzy o niezapomnianej wycieczce gondolą po kanałach. Wszystko brzmi pięknie i bajecznie, ale to właśnie do tych słynnych weneckich kanałów odprowadzane są ścieki z całego miasta, więc latem zapachy nie są zbyt przyjemne. A wpaść do takiego kanału? Brrrrrr...

  • Z kolei w departamencie Côte-d'Or we wschodniej Francji produkowany jest najbardziej śmierdzący ser na świecie, czyli Epoisses de Bourgogne. Jego zapach jest tak intensywny, że wprowadzono zakaz przewożenia go w środkach transportu publicznego.

  • Wiele naszych rodaków wyjeżdża do Anglii. Latem znajdziemy tam naprawdę wspaniałe miejsca, ale w mieście St Helen Auckland w hrabstwie Durham znajduje się farma, która wytwarza zapach podobny do zgniłej cebuli, więc miejsce to jest rzadko odwiedzane przez turystów a mieszkańcy okolicy sami zastanawiają się nad przeprowadzką.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ameryka północna, anglia, auckland, australia, cancun, europa, europa zachodnia, francja, karaiby, meksyk, nieatrakcyjne miejsce, nowa zelandia, oceania, rotorua, wenecja, włochy, śmierdzące miejsca

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.