Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 03-12-2010, 15:50   #1
Senior Member
 
Avatar raissa
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Skąd: Wola
Postów: 177
Domyślnie Żagle nad Zalewem Sulejowskim
Zalew Sulejowski jest doskonałym miejscem na uprawianie żeglarstwa. W tym sztucznym akwenie mieszczącym się w województwie łódzkim panuj,a idealne warunki na uprawianie tego portu. Można skorzystać z oferty klubu żeglarskiego horyzont, który oferuje wiele kursów.


Klub „Horyzont” działa od 1995 roku i prowadzi szkolenia żeglarskie na patenty, kursy indywidualne oraz grupowe a także obozy żeglarskie, rejsy a nawet regaty. Z tym że w kursie można uczestniczyć tylko od maja do października, gdyż w pozostałym czasie nie są one prowadzone.
Ten klub żeglarskie oferuje szkolenie w małych grupach oraz stałą opiekę instruktora żeglarstwa oraz ratownika wodnego WOPR. Zajęcia odbywają się tylko w weekendy, dzięki czemu każdy ma możliwość uczestniczenia w nich.


Dodatkowo na jednym z jachtów można nieodpłatnie nocować oraz przygotowywać sobie posiłki, co jest dodatkowym ułatwieniem dla osób mieszkającym daleko od Sulejowa czy Tomaszowa Mazowieckiego.
Samo uczestnictwa w kursie, to poza przygotowanie żeglarskim i zdobywaniem cennego doświadczenia, także możliwość zwiedzenia Zalewu Sulejowskiego na jachtach Sasanka 620, Wenus oraz Omega.


Koszty w zależności od rodzaju kursu oscylują koło kwoty 600 zł a cena zawiera szklenie praktyczne, teoretyczne oraz „Vademecum Żeglarza i Sternika Jachtowego”.Zobacz Klub Żeglarski "Horyzont" na mapieTylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
sporty wodne, tomaszów mazowiecki, zalew sulejowski, łódzkie, żagle

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.