Forum turystyczne - opinie, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 03-04-2010, 12:58   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Annapurna w Nepalu
Jeżeli ktoś chciałby się udać na wycieczkę do krainy wiecznej szczęśliwości, warto pojechać do Nepalu i skorzystać z jednej z wielu ofert wędrówki w okolicach szczytu Annapurna. Góra leży niedaleko stolicy Nepalu- Katmandu, a sama jej nazwa to połączenie sanskryckich słów, które można przetłumaczyć jako „Wypełniona pożywieniem”.Wędrówkę wokół Annapurny można podjąć, aby zobaczyć fantastyczne krajobrazy, przeżyć przygodę życia i poznać niesamowitych, odważnych jak my, ludzi.


Jest to doskonały sposób spędzenia czasu, choć niewątpliwie kosztowny, dla każdego, kto kocha naturę, florę i faunę oraz widok przepięknie przysypanych śniegiem szczytów.


Wyprawa pozwoli nam podziwiać niezwykłą górską scenerię i niesamowite lodowcowe krajobrazy oraz pozwoli zgłębić oryginalne nepalskie życie oraz kulturę tego kraju.


Wędrówki zwykle rozpoczynają się od zwiedzenia Katmandu, dopiero potem penetruje się małe wioski i okoliczna przyrodę. Można zobaczyć wspaniałą tropikalną roślinność, naturalne wodospady, egzotyczne zwierzęta oraz niesamowite pagody orz złote świątynie.


Prawie każda wycieczka podąża wzdłuż rzeki Modi, przez okolice pełna drzew bambusowym i krzewów rododendrona. Ale zobaczymy tez jak zyja Nepalczycy, ich rytuały, narzędzia, domy a nawet spróbujemy ich potraw.


Jednak to zabytki architektury oraz nieporównywalne do niczego krajobrazy świadczą o wyjątkowości tego miejsca.Zobacz Annapurnę na mapieAnnapurna South, Nepal
  Odpowiedź z Cytatem

stare 02-23-2017, 15:17   #2
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Skąd: Zabrze
Postów: 9
Domyślnie
Sankturarium Annapurny to punkt obowiązkowy jeśli ktoś wypiera się na Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się. Rozciąga się stamtąd przepiękny widok, nie do opisania... To trzeba po prostu zobaczyć


__________________
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
annapurna, azja, katmandu, krajobrazy, nepal, trekking, wycieczka

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.