opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi

opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi (http://www.globforum.pl/)
-   Turystyka Zagraniczna (http://www.globforum.pl/turystyka-zagraniczna/)
-   -   ubezpieczenie podróżne (http://www.globforum.pl/turystyka-zagraniczna/3653-ubezpieczenie-podro-ne.html)

sorento 06-14-2013 21:20

ubezpieczenie podróżne
 
Znajomy ma zapewnion± opiekę medyczn± dla firm wykupion± w REKLAMA


Tylko zarejestrowani użytkownicy mog± widzieć linki.
Zarejestruj się.
Ubezpieczenie obejmowało ubezpieczenie podróżne. Byłem przekonany że pracuj±c i płac±c ZUS bez łaski przysługuje mu Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez NFZ. Poradziłem mu by skontaktował się ze swoim doradc±. Okazało się że Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego ma szereg ograniczeń. Nie można się na ni± leczyć w Chorwacji. A w wielu krajach Unii Europejskiej jest pobierana jest minimalna opłata, na przykład na Cyprze gdzie 50 Euro to norma za lekarza i leki, dopiero jak jest drożej to można skorzystać z Karty. Do tego sprawdzane jest dokładnie czy wyjazd był na pewno turystyczny. Jeżeli wyjeżdżamy leczyć się za granica to musimy mieć zgodę NFZ, ale jest to możliwe i czę¶ciowo refundowane.
A jak wy podchodzicie do ubezpieczenia zdrowotnego za granic± ?

GdanskaNocka_pl 06-19-2013 10:33

Zawsze podczas podróży za granicę należy wykupić osobno ubezpieczenie,to teraz niemal standard i dzięki temu będziemy mieli zagwarantowan± ochronę na terenie całej Unii europejskiej.


REKLAMA


Tylko zarejestrowani użytkownicy mog± widzieć linki.
Zarejestruj się

kinia 06-20-2013 13:02

Ja też zawsze wykupuję ubezpieczenie, chociażby najtańsze. Nie muszę się wtedy martwić, że w razie jakiego¶ wypadku nie wypłacę się do końca życia.

milagros 07-01-2013 07:35

My z biura podróży mieli¶my obowi±zkowe ubezpieczenie zdrowotne, a oprócz tego wykupili¶my ubezpieczenie na wypadek holowania, bo jechali¶my własnym autem :)

Nescafe 07-09-2013 11:38

Warto dokupić dodatkowe ubezpieczenie i spokojnie odpoczywać na wyczekiwanych przez cały rok wakacjach. My mamy swoj± ulubion± stronę, gdzie kupujemy bilety lotnicze, rezerwujemy hotel i do tego dokupujemy ubezpieczenie. Zainteresowanym podsyłam link do strony internetowej: REKLAMA


Tylko zarejestrowani użytkownicy mog± widzieć linki.
Zarejestruj się :)

CentrumWczasowe_pl 07-09-2013 12:32

Tutaj mogę się zgodzić,to szczególnie ważne podczas wyjazdu za granicę,kiedy nigdy tak do końca nie wiemy kiedy przyda nam się ubezpieczenie. Zawsze obowi±zkowo należy je wykupić i mieć spokojn± głowę podczas wypoczynku.


REKLAMA


Tylko zarejestrowani użytkownicy mog± widzieć linki.
Zarejestruj się

milagros 07-17-2013 08:06

Inna sprawa, że ubezpieczyciele często kombinuj± i małym druczkiem pisz±, kiedy odszkodowanie się nie należy - a nie należy się w większo¶ci przypadków, tak samo jak robi± problemy z pokryciem kosztów leczenia itd. :P

Jumptravel_pl 07-23-2013 14:53

To soja drog±,ale jeżeli wybierzemy dobr± i sprawdzona firmę gdzie już wcze¶niej kupowali¶my ubezpieczenie,to raczej nie ma obawy o to,że kto¶ nas może oszukac.


REKLAMA


Tylko zarejestrowani użytkownicy mog± widzieć linki.
Zarejestruj się

indiam 10-14-2016 17:01

Pewnie, że tak ale od czasu do czasu warto porównać różne ubezpieczenia. Ja robię to na stronie Rankomat. Tam też od razu można ubezpieczenie turystyczne kupić. Jest to wygodne , nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby wszystko załatwić.

globnat 11-23-2016 11:14

erfwe
 
ja mam ubezpieczenie miedzynarodowe, w sumie to duzo nie kosztuje a nigdy niewiadomo kiedy moze sie przydac


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.