opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi

Wróć   opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi > Sprawy organizacyjneZamknięty Temat
 
Narzędzia wątku

Linki sponsorowane

stare 02-18-2011, 11:22   #1
Włóczykij
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Postów: 9
Arrow Zaproszenie na Wabank.pl
Nareszcie możemy podać do wiadomości wszystkich użytkowników forum, że do naszych portali został dodany portal dotyczący szeroko rozumianej finansowości.
Jest to portal wabank.pl. Choć założony został on już pewien czas temu, to jednak ostatnio nastała jego reaktywacja po kilkuletniej pauzie i obecnie dobrze wykwalifikowani redaktorzy z wykształceniem ekonomicznym pracują nad tym, aby portal ten był jeszcze lepszy.
Na portalu finansowym wabank.pl znajdziemy wszelakie znaczące wiadomości dotyczące rozmaitych wszystkich rodzajów kredytów bankowych, a także pożyczek pozabankowych, podatków, dotacji unijnych, leasingów, lokat bankowych, kont oszczędnościowych, giełdy i akcji czy funduszy inwestycyjnych.
Ponadto przeczytamy obiektywne opinie o wszystkich bankach i będziemy mogli te informacje zweryfikować z posiadaną wiedzą lub z tym, co jest nam serwowane w reklamach bankowych i ulotkach.
Dowiemy się także o różnych sposobach inwestowania swoich oszczędności oraz poznamy inne sposoby uzyskiwania pożyczek, nie tylko tych bankowych.
Z portalem wabank.pl poznamy takie zagadnienia jak pożyczki prywatne czy pożyczki społecznościowe, które mogą być dla nas nie raz ratunkiem, jeśli znajdziemy się w dołku finansowym.
Redaktorzy portalu postarają się także przedstawić wszystkie zawikłane kwestie ekonomiczne w taki sposób, abyśmy mieli jak najmniejsze wątpliwości przy wyborze jednego z produktów bankowych, który jest nam potrzebny. Może potem sami będziemy mogli dodać swoją opinie i dzięki temu pomóc komuś innemu.
 
Zamknięty Temat

Tagi
banki, finanse, kredyty, pożyczki

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.RANKING STRON INTERNETOWYCH,darmowe statystyki,fajne i ciekawe strony