opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi

Wróć   opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi > Porady dla turystów > PoradyOdpowiedz
 
Narzędzia wątku

Linki sponsorowane

stare 08-08-2018, 17:42   #1
iza
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Postów: 75
Domyślnie Parking przy lotnisku
Witam!
Jaki parking przy lotnisku Okęcie możecie mi polecić ? Chciałabym poznać Wasze opinie , jaki polecacie i jaki macie już sprawdzony. Wiele dobrego czytałam na temat tej wyszukiwarki Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się ponoć tam można wyszukać same sprawdzone i bezpieczne miejsca i w dobrej cenie ktoś z Was korzystał ? podzielcie się opiniami
  Odpowiedź z Cytatem

stare 08-22-2018, 08:15   #2
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Postów: 1
Domyślnie
Najlepiej odpuść sobie zatłoczone i pełne opóźnień Okęcie i od razu leć z Modlina, to znacznie bardziej opłacalne, także finansowo, głównie przez pryzmat infrastruktury np. parkingów jak Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się


  Odpowiedź z Cytatem

stare 09-29-2018, 20:27   #3
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Postów: 11
Domyślnie
Gdy korzystacie z tych parkingów niedaleko, które organizują przejazdy na i z lotniska jak dbacie o bezpieczną podróż swego dziecka? Niebawem będziemy właśnie korzystać z takiego parkingu i szukam dobrych rozwiązań. Na jedno które zwróciło mą uwagę i wydaje się być dobrą alternatywą dla fotelika natrafiłam w artykule Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się. Myślę, że sprawdzi się znakomicie nie tylko ze względu na bezpieczeństwo mego dziecka ale również bo jest małe i poręczne i upchnę go nawet w bagażu podręcznym


  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.RANKING STRON INTERNETOWYCH,darmowe statystyki,fajne i ciekawe strony