opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 04-08-2010, 11:13   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Majówka 4x4 w Rumunii
Ostatnio natknęłam się na na ofertę biura Fun Sail, które posiada rozmaite propozycje na majowy weekend. Zainteresowała mnie odmienna od wszystkich forma spędzania tego czasu, mianowicie wyprawa samochodami terenowymi.Jednym z miejsc przeznaczenia jest Rumunia, a ściślej góry w tym kraju. Oczywiście po drodze mija się także wiele miast, przejeżdża off-roadowymi górskimi szlakami, podziwia się dziką przyrodę oraz wspaniałe widoki, nie tylko Transylwanii ;] oraz biwakuje się i śpi pod gołym niebem. A to wszystko, jadąc samochodem 4x4.

Trasa prowadzi między innymi przez góry Craiului, góry Vladesa, Oradeę, Królewską Skałę góry Bihorskie, góry Gilauli, góry Metalifrei, góry Sureany oraz takie miasta jak Deva, Hunedoara, Sybin, Bran, Braszów czy Sigishoara, w których będzie można podziwiać wspaniałe zamki, czyli to, z czego słynie Transylwania, średniowieczne budynki, ratusze, twierdze, świątynie, muzea czy starówki oraz kilka parków narodowych w górach.

Jak dla mnie atrakcje wydają się zachęcające


Cena takiej wyprawy samochodem Land Rover Defender lub Land Rover Discovery wynosi 2400 zł od osoby i obejmuje czas od 1 do 8 maja.
Płacimy za miejsce w samochodzie, program off road oraz ubezpieczenie KL i NNW, natomiast musimy się liczyć z dodatkowymi kosztami za paliwo, wyżywienie, bilety wstępu, zakwaterowanie oraz kaucje zwrotną za samochód.


Wszystko mi się podoba, poza ceną Ale sam pomysł na takie spędzenie majówki jest na pewno niebanalny. Może ktoś inny się skusi.


Zobacz Rumunię na mapieRomania
  Odpowiedź z Cytatem

stare 04-13-2010, 15:34   #2
Senior Member
 
Avatar raissa
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Skąd: Wola
Postów: 177
Domyślnie
Rzeczywiście, fajna sprawa, ale troche droga :/


  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
majówka, off-road, rumunia, transylwania

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.