opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi

Wróć   opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi > Porady dla turystów > Porady > InneOdpowiedz
 
Narzędzia wątku

Linki sponsorowane

stare 11-20-2017, 23:43   #1
iza
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Postów: 63
Domyślnie Mieszkania w Warszawie
Planuję w najbliższym czasie kupić mieszkanie w Warszawie i zastanawiam się, na które nowe inwestycje powinienem zwrócić uwagę. Może sami kupujecie w najbliższym czasie, albo już kupiliście i jesteście w stanie coś doradzić? Interesuje mnie rynek pierwotny. Czytałam że ponoć swietne mieszkania mają Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się i dysponują szerokim wyborem mieszkań , ktoś od nich kupował ?
  Odpowiedź z Cytatem

stare 12-21-2017, 14:13   #2
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Postów: 22
Domyślnie
Z mężem pół roku temu kupiliśmy mieszkanie w wilanowie, ale to z rynku wtórnego. nie chcieliśmy nowego, bo to trochę jak kupowanie kota w worku poza tym trzeba za długo czekać. a tak to zgłosiliśmy się do pośrednika pana Jaworskiego, powiedzieliśmy co chcemy i na tym nasza rola w sumie się skończyła. stosunkowo szybko dostaliśmy propozycje kilku mieszkań i to takich dokładnie w naszym guście. to było chyba trzecie czy czwarte mieszkanie jakie obejrzeliśmy i zdecydowaliśmy się na kupno. szybko poszło jeszcze pan Jaworski pomógł nam w przeprowadzce, bo my z Łodzi jesteśmy. Bardzo przyjemny ten pan Jaworski, ma fajne podejście do swojego zawodu, tak kompleksowo się wszystkim zajmuje. Masz tutaj numer do niego 603 195 624 , myślę że będziesz zadowolona


  Odpowiedź z Cytatem

stare 05-22-2018, 11:15   #3
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Postów: 11
Domyślnie
Jeśli chodzi o nowe mieszkania w Warszawie, to moim zdaniem warto będzie zajrzeć na stronkę Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się - sporo tam jest ofert, ostatnio zaglądam regularnie i powiem Wam, że jest w czym wybierać. Jestem już bliski kupna, ale jeszcze się właśnie zastanawiam nad dzielnicą, bo nie znam jakoś mega Warszawy. A może Wy macie jakieś propozycje? W końcu mieszkańcy.


  Odpowiedź z Cytatem

stare 08-30-2018, 20:55   #4
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Postów: 2
Domyślnie
Można całkowicie odmienić mieszkanie. Na przykład wstawić do salonu kominek to całkowicie zmieni klimat w mieszkaniu. Ja tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony. Zamawiałem Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się na tej stronie mają ogromny wybór kominków i części kominkowych. Zobaczcie sami na stronie jest mnóstwo ofert.


  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.RANKING STRON INTERNETOWYCH,darmowe statystyki,fajne i ciekawe strony