opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi

Wróć   opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi > Porady dla turystów > Porady > InneOdpowiedz
 
Narzędzia wątku

Linki sponsorowane

stare 04-22-2011, 11:58   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Tani bilet PKP - Bilet Weekendowy
Przejazdy PKP nie należą do najprzyjemniejszych i ostatnio także do najtańszych. Nierzadko człowiek si,ę denerwuje, kiedy najpierw musi godzinami stać w kolejce po bilet, potem czekać na dworcu na pociąg, który spóźni się nie wiadomo o ile i z jakich przyczyn, następnie trzeba walczyć o miejsce w przedziale albo spędzić całą drogę stojąc w zatłoczonym i śmierdzącym korytarzu.


Dlatego marną, ale zawsze osłodę trudów i znojów podróży pociągami są promocje biletowe. Jedną z nich jest Bilet Weekendowy, który obowiązuje w liniach Komfortowe EIC oraz ekonomiczne TLK.Taki bilet umożliwia nieograniczoną liczbę przejazdów wszystkimi pociągami Twoich Linii Kolejowych (TLK) oraz Express InterCity (EIC) od godziny 19 w piątek do 6 w poniedziałek, co oznacza, że podróż musi się skończyć do godziny 6 rano w poniedziałek.Bilet weekendowy jest biletem imiennym, a zatem nie może być tak, że jedna osoba pojedzie tam, a druga na nim z powrotem.Bilet weekendowy na przejazdy w klasie 2. kosztuje 149 zł, a w klasie 1. kosztuje 239 zł.
Dodatkowo na przejazd pociągiem EIC trzeba dokupić miejscówkę za 12,50 zł.
Jeżeli chcemy mieć zagwarantowaną miejscówkę w pociągu TLK w wagonie klasy 1., to możemy dokupić miejscówkę za 10,50 zł.
Jeśli chcemy podróżować pociągiem TLK w wagonie z miejscami do leżenia TANIA KUSZETKA , to musimy kupić dodatkowy bilet na miejsce do leżenia za 25,50 zł.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bilet weekendowy, express intercity, intercity, pkp, poci, promocje, promocje pkp, tani bilet, tani bilet pkp, tlk, ągi

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.RANKING STRON INTERNETOWYCH,darmowe statystyki,fajne i ciekawe strony