opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi

Wróć   opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi > Porady dla turystów > Porady > InneOdpowiedz
 
Narzędzia wątku

Linki sponsorowane

stare 07-15-2010, 12:08   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Promocje PKP TLK
Chociaż Tanie Linie Kolejowe uchodzą za pociągi droższe od osobowych czy interregio, ponieważ zastąpiły one dawne pociągi pospieszne, to posiadają one wiele zniżek oraz promocji, które zadowolą wiele osób. Z tymi zniżkami, rzeczywiście możemy mówić, że mamy do czynienia z tanimi liniami kolejowymi. • Tani bilet
  Za 27 zł można przejechać dowolną trasę bezpośrednim pociągiem TLK a bilety te są dostępne w kasach przedsprzedaży, najpóźniej na 7 dni przed odjazdem.
 • MAX 26
  Do oferta dla osób, które nie ukończyły jeszcze 26 lat, a nie mają już żadnej legitymacji studenckiej ani uczniowskiej. Te osoby mogą kupić bilety na pociągi spółki PKP Intercity (EuroCity, InterCity, Tanie Linie Kolejowe, Express) z ulgą 26% w pierwszej lub drugiej klasie, trzeba mieć przy sobie jednak dowód osobisty.
 • Bilet na 5 i szczęśliwa 13
  Dzięki temu biletowi można kupić pięć przejazdów w cenie czterech lub trzynaście przejazdów w cenie dziesięciu według taryfy normalnej, z ulgą 33% lub 50%. Bilet jest ważny na odpowiednio na dwa lub trzy miesiące.

 • Bilet fioletowy
  Jest to bilet uprawniający do przejazdu pociągami kategorii TLK w wyjątkowo korzystnej cenie na konkretnej trasie, a studenci i uczniowie oraz inne osoby objęte ustawową ulgą dodatkowo zachowują swoje zniżki.
 • Tania kuszetka
  Za jedyne 20 zł można kupić bilet na jazdę w wagonie z miejscami do leżenia, bez pościeli i obsługi konwojenta, w przedziale sześciomiejscowym w pociągach nocnych TLK. Bilet jestdostępny w przedsprzedaży, najpóźniej na dwie godziny przed odjazdem.
 • Bilety sieciowe
  Ta promocja uprawnia do dowolnej liczby przejazdów po kraju, wszystkimi pociągami spółek grupy PKP w klasie 1 lub 2. Bilet sieciowy imienny kosztuje 270 zł i jest ważny tydzień.
  Bilet imienny na miesiąc kosztuje 900 zł a bilet miesięczny na okaziciela 1250 zł. Bilety sieciowe na kwartał kosztują odpowiednio 2500 zł i 3500 zł, na pół roku 4600 zł i 6400 zł, a na cały rok 8600 zł i 13000 zł.
  Bilet sieciowy to jedyny bilet wspólny dla PKP Intercity, PKP Przewozy Regionalne, Koleje Mazowieckie, WKD, SKM Trójmiasto oraz SKM Warszawa.
  Odpowiedź z Cytatem

stare 07-15-2010, 18:02   #2
Senior Member
 
Avatar raissa
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Skąd: Wola
Postów: 177
Domyślnie
no fajne te promocje...jak sie z nich korzysta to bilet wychodzi taniej niz na pociag osoby a komfort jazdy wiekszy....szkoda tylko ze tak slabo reklamowane sa te promocje i niewiele osob o nich wie


  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
pociągi, promocje pkp, tlk, zniżki

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.RANKING STRON INTERNETOWYCH,darmowe statystyki,fajne i ciekawe strony