opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi

Wróć   opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi > Gdzie warto pojechać na wczasy > Turystyka Zagraniczna > Europa Środkowo-WschodniaOdpowiedz
 
Narzędzia wątku

Linki sponsorowane

stare 11-26-2017, 17:53   #1
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Postów: 15
Domyślnie Zwiedzić Rosję przy okazji mundialu 2018
Nadarza się dobra okazja, żeby zwiedzić Rosję w 2018 roku. Na mistrzostwa świata w piłce nożnej Rosja znosi wizy dla posiadaczy biletów na mecze. Jeśli ktoś nie interesuje się piłką, posiadanie biletu to zawsze oszczędność na wizie i potrzebnym do niej ubezpieczeniu no i mecz można jednak zobaczyć w ramach zwiedzania Oprócz tego dla posiadaczy biletów na mecze, rosyjskie koleje przygotowały darmowe pociągi pomiędzy miastami, w których imprezy będą organizowane. Z dodatkowych ułatwień, na czas mundialu zniesiono dla przyjezdnych obowiązek meldunkowy, więc nie trzeba wystawać w kolejkach.

Oczywiście nie jest powiedziane, że bilet uda się dostać na pewno, bo ilość chętnych znacznie przewyższa możliwości stadionów (możliwość kupna biletu wśród zalogowanych na stronie chętnych FIFA rozstrzyga na drodze losowania), ale tak czy inaczej - finansowo wygląda to nieźle!

Do Rosji można spokojnie dojechać autobusem (Ecolines i Lux Express mają regularne kursy np. do Petersburga), najlepiej przez kraje nadbałtyckie, bo przez Białoruś potrzeba wizy tranzytowej, a chyba chcemy oszczędzić?

Mecze rozgrywane będą na stadionach w Petersburgu, Moskwie, Jekaterynburgu, Kaliningradzie, Kazaniu, Wołgogradzie, Niżnym Nowogrodzie, Samarze, Rostowie nad Donem, Soczi i Sarańsku. Mundial rozpocznie się 14 czerwca i potrwa do 15 lipca 2018 - przez miesiąc można pojeździć i pozwiedzać co kogo interesuje. Ja oczywiście polecam w pierwszej kolejności „mój” Petersburg, jakżeby inaczej Z resztą jakby ktoś przyjeżdżał nad Newę z zamiarem obejrzenia czegoś więcej niż nowego stadionu, zapraszam do kontaktu, załatwiam takie rzeczy na miejscu: Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się

Jak załatwić bilet:
- Założyć konto na Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się i zgłosić chęć kupna biletu (rozstrzygane w drodze losowania). Jak na razie bilet można kupić na konkretny obiekt i datę - bo (nie licząc reprezentacji Rosji) nie wiadomo jeszcze kto z kim będzie grał. Kolejna tura sprzedaży biletów rozpocznie się po 1 grudnia, kiedy znane będą wyniki grupowych losowań. Wtedy będzie już możliwość kupna biletu na "swoją" drużynę.
- Bilety mają kategorie od A (najdroższe) do D (najtańsze - koszt to 390 zł za miejsce w sektorach za bramką). Im bliżej finału, tym bilety oczywiście droższe. Bilety są imienne, więc odpada odkupowanie ich od innych. Jedna osoba może kupić do 7 biletów (potrzebne będą dane paszportowe osób, których bilet dotyczy).
- Szczęśliwcom, którzy wylosują możliwość zakupu biletu na mecz i dokonają zakupu - bilety zostaną przesłane kurierem, najpóźniej do maja 2018. Oprócz biletów kupujący otrzyma też Fan ID w wersji elektronicznej - trzeba je wydrukować (na podstawie tego wydruku przekracza się granicę w systemie bezwizowym), oryginalny dokument będzie do odebrania na miejscu w specjalnych strefach kibica.

Przydatne linki:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się - kupno biletów

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się - informacje o paszporcie kibica, czyli Fan ID

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się - informacje dla kibiców

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się - darmowe bilety kolejowe
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg stadion.jpg (51.6 KB, 0 wyświetleń)
  Odpowiedź z Cytatem

stare 03-02-2018, 13:46   #2
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Postów: 22
Domyślnie
Dzięki za przydatny opis oraz linki, czy ktoś z Użytkowników na forum wybiera się na mundial do Rosji? jeżeli tak to czekam na Wasze opinie, jakie to koszty oraz gdzie nocujecie


__________________
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mundial, petersburg, rosja

« Odessa | - »
Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.RANKING STRON INTERNETOWYCH,darmowe statystyki,fajne i ciekawe strony