opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi

Wróć   opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi > Gdzie warto pojechać na wczasy > Turystyka Zagraniczna > Europa Środkowo-WschodniaOdpowiedz
 
Narzędzia wątku

Linki sponsorowane

stare 10-24-2017, 11:23   #1
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Postów: 1
Domyślnie Na Białoruś bez wizy
Grodzieński Obwodowy Centrum Turystyki i Krajoznawstwa zachęca odwiedzieć Białoruś, a szczególnie zaprasza do królewskiego miasta Grodna.

Teraz wiza do Grodna i okolic nie jest potrzebna, tylko zaproszenie na wjazd od nas.

Już prawie rok Polacy i inni obywatele UE (jak grupą tak i indywidualnie) mogą dostać się do naszego miasta Grodno i okolic bez wizy i znajdować się tu spokojnie przez 5 dni tylko ze zezwoleniem na wjazd bezwizowy, które nasz Centrum bez problemu może przygotować (3 € od osoby).
Dla wjazdu są potrzebne:
- ważny paszport lub inny dokument tożsamości przeznaczony do dokonania wyjazdu za granicę;
- zezwolenie na wjazd bezwizowy (od naszego Centrum);
- pieniądze: na każdy dzień pobytu posiadać środki pieniężne w walucie lub w rublach białoruskich o równowartości nie mniej niż 2 kwoty bazowe (BYN 42 lub około 76 zł );
- ważną polisę ubezpieczeniową.
Można przekroczyć granicę państwową Republiki Białoruś z Rzeczpospolitą Polską bez wizy w przejściach granicznych Lesnaja (Rudawka), Bruzgi (Kuźnica Białostocka), z Republiką Litewską w przejściach granicznych Privalka (Švendubrė), Privalka (Raigardas).
Grodno to jedno z najpiękniejszych i najstarszych miast na Białorusi. Jest to jedyne w kraju miasto, w którym w dobrym stanie zachowała się starówka.
O Grodnie najczęściej mieliście okazję słyszeć na lekcjach historii – że dawniej leżało w granicach Rzeczypospolitej i widoczne są w nim ślady polskości. Jednak mało kto w Polsce postrzega to miasto w kategoriach turystycznych. A jest co zwiedzać! Grodno zaskakuje na każdym kroku – miasto św. Kazimierza,Stefana Batorego, Elizy Orzeszkowej i Czesława Niemena etc.

Teraz mamy rozpracowane programy turystyczne od 1 do 5 dni (na przykład Grodno-królewskie miasto; Polskie drogi Grodzienszczyzny; Śladami Mickiewicza; etc.)

Zezwolenie na uzyskanie wjazdu bezwizowego dla 1osoby składa 3 €
Proponujemy kompleksową obsługę:
• załatwiamy wszystkie niezbędne dokumenty do wjazdu;
• usługi pilota i przewodników lokalnych w języku polskim;
• organizujemy wyżywienie;
• rezerwujemy noclegi;
• zapewniamy ewentualną opiekę medyczną;

Centrum Turystyki i Krajoznawstwa to najbardziej atrakcyjne ceny w Grodnie i okolicach (cały komleks usług – zamieszkanie w Grodnie, wycieczka, obiad lub kolacja) – od 12 € od osoby).
Również, co dotyczy noclegów w Grodnie, posidamy hostel na 58 miejsc niedaleko centrum miasta (5 € za dobę).

Serdecznie zaproszamy (telefon: +375298883334,+375152722486 Viber: +375298883334; +37447392190; e-mail: Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki.
Zarejestruj się).
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.RANKING STRON INTERNETOWYCH,darmowe statystyki,fajne i ciekawe strony