opinie, forum, wycieczki, tanie noclegi

Linki sponsorowane

stare 03-10-2010, 13:55   #1
Administrator
 
Avatar nemeziss
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Skąd: Szczecin
Postów: 1,995
Domyślnie Namibia
Republika Namibii to państwo w Afryce znajdujące się nad Oceanem Atlantyckim, w którym zobaczymy pustynne krajobrazy, wspaniały afrykańskie krajobrazy oraz będziemy mogli podziwiać dziką przyrodę.
W Namibii panuje klimat zwrotnikowy, lecz na wybrzeżach kraju z uwagi na wpływ chłodnego Prądu Bengalskiego jest niższa temperatura niż w głębi lądu. Z uwagi na ubogą sieć rzeczną, kraj jest bardzo suchy.


Pomimo tego że w kraju znajduje się wiele miast oferujących atrakcje turystyczne, tym co przemawia za wizytami turystów w Namibii jest pustynia Namib, kotlina Kalahari oraz przede wszystkim Safari, czyli wypoczynek polegający na wycieczce objazdowej jeepem, dzięki której można podziwiać świat dzikiej przyrody oraz przypatrzeć się dzięki zwierzętom oraz ich zachowaniu w naturalnym środowisku.


Namibijskie Safari pełne jest dzikich krajobrazów rozciągających się na nieskończonych złotych pustynnych wydmach i skałach o tak niezwykłych kształtach, że wydają się nie pochodzić z tego świata.
To zróżnicowany kraj, który jest niebem dla dzikich zwierząt, natury oraz afrykańskiej kultury, którą możemy odkryć na wiele sposobów.


Safari w Namibii to najlepszy sposób na poznanie przyrody tego kontynentu, zgłębieniu jego kultury oraz przeżycie niesamowitej przyrody.Zobacz Namibię na mapieNamibia
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
afryka, namibia, pustynia, sahara

Narzędzia wątku
Witryna używa plików cookies.
Dowiedz się więcej.